Monika Kulhánková

učitelka na zš liberecká

I když se Monika v Jablonci nenarodila, patří k němu od malička. Kousek od svého rodiště jsem vystudovala VŠ a nyní – mimo práci a starost o dům – vychovávám dvě úžasné dcery. Mám ráda společnost, dobrý humor, dokáže přijímat jiné názory a diskutovat o nich. Vzhledem k tomu, že se ve školství pohybuje již poměrně dlouho, podpoří, prosadí a udělá pro jablonecké školy, ale i veškerá ostatní školská zařízení, vše, co bude v jejích silách.

Jablonec má na víc

Monika by ráda, aby se nám všem v Jablonci dobře žilo a aby se sem mladí rádi vraceli. K tomu je ale potřeba, aby byl Jablonec místem, kde je dostupné bydlení, kvalitní nabídka pracovních příležitostí a široké možnosti zábavy.

Programová priorita kandidáta

Školství | Sport

  • Postaráme se o bezpečné prostředí ve školách a školkách. V jejich okolí vytvoříme dopravní zóny „30“, které snížením rychlosti zajistí bezpečný automobilový a cyklistický provoz.
  • Zapojíme školní tělocvičny do sportovní infrastruktury města. Posílíme rozvoj cyklistické dopravy ve městě – elektrokola umožňují mobilitu všem generacím i v kopcovitém terénu Jablonce.

Monika Kulhánková

učitelka na ŽŠ Liberecká

Menu