Naši lidé

1

Jana Hamplová

Kandidátka na primátorku

Představuje generaci zkušených mladých lidí, kteří mají svému městu hodně co nabídnout a nebojí se nových výzev. Je zběhlá v ekonomice a má mnoho zkušeností jak z veřejné, státní, tak i soukromé sféry, a to podnikatelské i neziskové.

2

Jitka Skalická

architektka | starostka sokola

Kromě své hlavní profese architektky se už čtyři roky věnuje oživení sokolovny a následně i celého Sokola, a to jak na místní, tak i celorepublikové úrovni. Je také aktivní členkou osadního výboru Šumava.

3

Ivo Konečný

provozovatel hotelu petřín

Restauratér a hoteliér, jehož celoživotním posláním jsou služby, po letech strávených v zahraničí a Praze zakotvil před časem opět ve svém rodném městě. V současné době vrací s ženou a svým týmem věhlas hotelu Petřín.

4

Martin Bauer

Majitel firmy Sundisk

Vyrůstal v paneláku u přehrady, podnikat začal už během studií na VŠ. Chce se podílet na výrazném zlepšení volnočasového zázemí jak pro obyvatele Jablonce, tak i jeho návštěvníky. Také by chtěl „znormálnit“ Podhorskou ulici.

5

Monika Kulhánková

učitelka na zš liberecká

Své dětské sny dokázala proměnit v životní poslání. Má ráda práci s dětmi a snad nejvíc pro ní znamená, když vidí, jak z malých prvňáčků vyrůstají úžasní a šikovní lidé. Možná také trochu i její zásluhou.

6

Michal Černý

cestovatel | potápěč

Dvacet let se věnuje potápění, které se postupně stalo jeho částečnou prací. Zároveň už víc jak deset let fotografuje pod vodou a jeho snímky získaly mnohá ocenění na domácích i zahraničních fotosoutěžích.

7

Otec tří synů a děda čtyř vnoučat prošel mnoha pozicemi v obchodě a ve výrobě v automobilovém průmyslu. Dnes se věnuje fotografii, v rámci které učí, školí a pořádá výstavy. Před 14 lety založil Fotoklub Balvan. 

8

Marek Pazderský

ředitel lyžařského týmu

Zrekonstruoval víc než sto let starý rodinný dům a není mu lhostejné, jak to v Jablonci vypadá. Na základě bohatých zkušeností ze zahraničí ví, jak může město žít a pulzovat, ale zároveň být také krásné, čisté a upravené.

9

Barbora Pospíšilová

vedoucí oddělení DDM Vikýř

Své působení v neformálním a zájmovém vzdělávání vnímá jako důležitou činnost pro celou společnost, protože efektivní trávení volného času může vést ke spokojenějšímu životu každého z nás.

10

Miloslav Hollósi

trenér cyklistiky | pedagog

Rodák z Českolipska, který působí už dvacet tři let jako trenér na sportovním gymnáziu Dr. Randy, je přesvědčen o tom, že tak nádherných míst jako je Jablonec, moc po světě není.

Kandidáti 11-15

Aleš Kuncl

provozovatel Q Burger Bar

Lenka Bártová

vedoucí obchodu firmy Kitl

Petr Hájek

zkušební technik | houslista

Tomáš Janata

trenér plavání

Lucie Melšová

učitelka mš jablůňka

Kandidáti 16-20

Helena Kolářová

fyzioterapeutka

Petr Tulpa

náměstek hejtmana

Aleš Materka

majitel salát grill

Filip Svoboda

majitel firmy RALTON

Ivana Stonáčková

fyzioterapeutka

Kandidáti 21-25

Jan Verl

podnikatel v oboru IT

Jan Rak

rychtář Obce baráčnické

Radomil Seiml

učitel sjezdového lyžování

Ines Lásková

předsedkyně Lesní komunita MUHU

Martin Holubec

ekolog

Kandidáti 26-30

Leoš Teufl

právník ve veřejné správě

Jana Konečná

provozní manažerka

Václav Vít

geodet

Radek Petrů

pracovník v sociálních službách

Petr Jandera

učitel Gymnázium Dr. Randy
Menu