O nás

Jsme seskupením starostů a dalších komunálních politiků a společnými silami měníme život v Libereckém kraji k lepšímu.

Ať už na úrovni celého regionu, kde náš hejtman Martin Půta úspěšně vládne už třetí volební období nebo jako starostové v mnoha městech a obcích Libereckého kraje. To byl ostatně také hlavní důvod vzniku našeho politického hnutí Starostové pro Liberecký kraj v roce 2008 – prosadit efektivnější a transparentnější nakládání s veřejnými prostředky a zajistit další rozvoj celého Libereckého kraje.

Naše bohaté zkušenosti a konkrétní výsledky práce ze správy kraje, měst a obcí bychom chtěli uplatnit také v Jablonci nad Nisou, který kvůli současnému vedení města bohužel dalece zaostává za svou někdejší prestiží a věhlasem. Rok co rok sledujeme, jak se naše město propadá v kvalitě života stále níž a níž. Je na čase s tím něco začít dělat, protože Jablonec má na víc!

Naše kandidátka pro komunální volby v Jablonci je plná lidí s bohatými zkušenostmi a především celou řadou úspěchů, kterých dosáhli ve svých profesích, a to jak doma, tak i v zahraničí. Nyní jsou připraveni všechny své znalosti a dovednosti poskytnou svému milovanému městu. Vrátit Jablonec tam, kam patří a kde dřív byl. Mezi nejlepší města v celé republice.

Jablonec má na víc!

Přehled
kandidátů

Seznamte se s našimi lidmi, se kterými vrátíme Jablonci jeho někdejší věhlas.

Programové
priority

Podívejte se, jak chceme zlepšit kvalitu života v Jablonci.

Menu