Ivo Konečný

provozovatel hotelu petřín

Po svém návratu do svého rodného města může zodpovědně prohlásit, že Jablonec je pro rodinný život to nejlepší město na světě. Všude je to kousek, užíváme si všech ročních období, lesy, stezky, příroda, přehrada, vlastní nemocnice (pro čtyřiceti tisícové město luxus), mnoho různých kroužků a volnočasových aktivit. Jablonec reprezentuje mnoho sportovců a umělců, celá řada firem dělá našemu městu dobré jméno daleko za jeho hranicemi. A Jizerky? To je přeci unikát. Na to vše je Ivo patřičně hrdý a chce přispět k tomu, abychom byli hrdí všichni a naše město naplno využilo svého potenciálu.

Jablonec má na víc

Žijeme ve městě se skvělou polohou, historií, mnoha pracovními příležitostmi, solidním vzdělávacím systémem, kvalitní zdravotní péčí, bohatým kulturním i sportovním vyžitím. Současné vedení města toho ale nedokáže vůbec využít. Jablonec musí konečně začít hrát roli druhého největšího města v kraji a musí víc spolupracovat se svými sousedy a Libereckým krajem. Zároveň město musí zlepšit svou komunikaci s občany a urgentně začít pracovat na budování své vlastní identity a mediálním obrazu v ČR i zahraničí.

Programová priorita kandidáta

Bytová výstavba | Centrum

  • Přijmeme zásady pro spolupráci s investory a na pozemcích města připravíme projekty s nabídkou pro investory (cílené programy České spořitelny, Komerční banky).
  • Vrátíme život do centra města. Na Dolní náměstí přesuneme trhy a na jejich současném místě vybudujeme odstavná stání.

Ivo Konečný

Provozovatel hotelu Petřín

Menu