Jana Hamplová

Kandidátka na primátorku

V průběhu svého profesního života nabrala bohaté zkušenosti v projektovém a finančním managementu, pedagogické a konzultační práci v mimoškolním vzdělávání v oblasti ekonomického a právního minima, daňové problematiky, podnikatelských záměrů a marketingu. Byla koordinátorkou a administrátorkou evropských projektů a pracovala mnoho let jako účetní v soukromém sektoru. Od roku 2018 pracuje jako ekonomicko-provozní náměstkyně v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Již 25 let je vedoucí Folklorního souboru Nisanka, se kterou pořádá mnoho akcí a ve které vede mládež a dospělé k lásce k regionu a jeho tradicím. Se Spolkem jabloneckých dam a pánů organizuje letní dílnu tance, rytmu a pohybu Léto tančí a pravidelně se podílí na reprezentaci města v partnerském Kaufbeuren při akci Tänzelfest. Příležitostně hraje amatérské divadlo.

Jablonec má na víc

Hlavní potenciál následujícího období vidí nejen ve větší spolupráci s Libereckým krajem a okolními obcemi, ale i jednotlivými organizacemi ve městě, investicích do rozvoje, opravách a pečlivé údržbě stávajícího majetku, zodpovědném přístupu k hospodaření s financemi města, zachování dostupnosti veřejné dopravy, zajištění bezpečnosti a čistoty ve městě, podpoře podnikání, vzdělávání, sportu, cestovního ruchu, volnočasového, komunitního a veřejného kulturního života, ochraně životního prostředí a koncepčním a promyšleném řízení města. Jablonec má obrovský potenciál, který ale neumí plně využít. Jeho poloha, příroda, kulturní bohatství a lidé leží již mnoho let ladem. Velkou výzvou je celková změna nálady ve městě, tak abychom na naše město mohli být opět hrdí. Věříme, že pod naším vedením má Jablonec nad Nisou šanci stát se místem, kde vždy vládne příjemná a láskyplná atmosféra a pocit bezpečí, kde je uklizeno, navařeno a všude to voní, kde můžeme pracovat i relaxovat, a kde rádi trávíme čas se svými nejbližšími.

 

Programová priorita kandidáta

Bezpečnost | Spolupráce s krajem

  • V centru města budeme iniciovat vznik aktivního veřejného prostoru, který zároveň vytvoří bezpečné a transparentní prostředí plné světla.
  • Posílíme co možná nejvíc spolupráci s Libereckým krajem, a dosáhneme tak zlepšení v celé řadě oblastí – doprava (výstavba terminálu), zdravotnictví (rozvoj nemocnice), střední školy, kultura (Křišťálové údolí).

Jana Hamplová

kandidátka na primátorku

Menu