Starostové odstartovali kampaň v Jablonci nad Nisou

Slavnostním podepsáním kandidátní listiny hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou oficiálně začala kampaň hnutí Starostové pro Liberecký kraj v Jablonci nad Nisou. Kandidátkou na primátorku je Jana Hamplová, jedna z předních manažerek Muzea skla a bižuterie. “Usilovat o post primátorky Jablonce nad Nisou je pro mě obrovským závazkem. Já i moji kolegové na kandidátce máme našim sousedům co nabídnout.”

Na dalších pozicích jsou Jitka Skalická – starostka jabloneckého Sokola, Ivo Konečný – hoteliér a provozovatel Hotelu Petřín, Monika Kulhánková – učitelka na Základní škole Liberecká a Martin Bauer – podnikatel pořádající kulturní a sportovní akce. U čísla 17 najdeme jméno legendy Jablonecké politiky, bývalého primátora a současného náměstka hejtmana Libereckého kraje – Petra Tulpu. “Předat žezlo mladším a aktivním lidem s moderním občanským myšlením je moudrost těch, kteří si dokáží připustit, že čas odejít se ctí a beze strachu z pohledu do zpětného zrcátka, právě nastal,” komentuje svou kandidaturu Petr Tulpa.

Starostové pro Liberecký kraj jdou v Jablonci nad Nisou do voleb s programovými prioritami, které vrátí Jablonci jeho ztracenou lesk a slávu. Jana Hamplová k tomu dodává:  “Jsou to témata, která mezi lidmi v Jablonci rezonují a o kterých z vlastních zkušeností víme, že je potřeba je neprodleně řešit. Jsem přesvědčená, že Jablonec má na víc!

Sdílet článek

Menu